درباره ما

درباره ما

تاریخچه :
درتاریخ 1369/4/16 شرکت راد دار تحت شماره 79374 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده و این در حالی است که یک تاریخچه 20 ساله را به دنبال داشته و با تغییر نام فعالیت جدید خود را آغاز نموده است.
مقدمه :
بی تردید مشارکت در طراحی و اجرای پروژه های صنعتی مستلزم برخورداری همه جانبه از توان علمی- فنی – تجربی – مالی مورد نیاز است. از این رو شرکت راد دار (سهامی خاص) به منظور پاسخگویی به این نیاز سازمان، تشکیلات خود را بر اساس این محور برنامه ریری نمود و با تجمع و تمرکز نیروهای متخصص، مرکز طراحی و مهندسی بر پایه آخرین استانداردهای جهانی ایجاد نمود.
اهداف :
شرکت راد دار هدف خود را بر پایه تولید تجهزات صنایع نفت – گاز – پتروشیمی ترسیم نمود و با پایه گذاردن بر عرصه تکنولوژی های نو در کوتاه ترین زمان ممکن توانست خود را به عتوان بررگترین مجموعه صنعتی معرفی نماید.
شرکت راد دار با جذب نیروهای متخصص و کار آمد، مهندسین با تجربه و بهرگیری از اساتید دانشگاهی و صاحب نظر آن علوم مهندسی در زمینه طراحی – محاسبات فنی – تدوین تکنولوژی و در روش و متد تولید و کنترل کیفی و خدمات پس از فروش اقدام به تشکیل تیم های کارشناسی نموده و توانسته یکی از شرکت های کار آمد باشد.
اجرای پروژه های صنعتی، ساخت و تولید ماشین آلات اسپشیال از مرحله طراحی تا تولید و خلق و با نوآوری محصولات در داخل کشور توانست قابلیت های ارزشمند خود را به نمایش بگذارد.
محصولات شیرهای دیگ بخار، کنترل کننده ها، نشان دهنده های سطح و شیرآلات خاص برای اولین بار در ایران توسط این شرکت تولید گردید و با تولید پمپ های طبقاتی استنلس استیل و پمپ های سیرکولاتور و همچنین تولید مشعل های صنعتی خانواده محصولات خود را کامل نمود.
تولید محصولات در زمینه تجهیزات و قطعات اسپشیال در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، بخار، خودرو سازان و نیروگاهی از توانمندی های این شرکت می باشد.
علاقمندی و پشتکار متخصصین این شرکت، یاری رسان اهداف شرکت بوده و همواره از بحرانی ترین مقاطع توانسته با موفقیت عبور نماید.
فراز و نشیب، تلاش و کوشش، پیگیری بالغ بر 40 سال، فعالیت و همکاری با شرکت های فنی و مهندسی خارجی، مراکز علمی و تحقیقاتی این مسیر را مهیا ساخت تا راد دار قادر باشد خدمات ارزشمندی ارائه نماید.
تشکیل آرشیو فنی و مهندسی بسیار غنی از اطلاعات، جزوات و متون پیرامون موارد علمی، فنی و مهندسی و برخودداری از نرم افرارهای مهندسی و نیروهای متخصص و کارآزموده دانشگاهی ما را قادر ساخته تا بعنوان ابزار ارزشمند و کار آمد در تحقیقات و تحقق آرمان های شرکت یاری رساند. بدین ترتیب دپارتمان R&D  تشکیل گردید.
شرکت راد دار با عضویت در انجمن ها و مراکز تحقیقاتی  و با بهرمندی از نظریات ارزشمند متخصصین و صاحب نظران نسبت به ارتقاء دانش خود جهت خلق و تولید محصولات بهتر اقدام می نماید.
گواهی نامه ها :
1. استاندارد ملی ایران
2. استاندارد ISO 9001-2008
3. عضویت در صنایع و انجمن علمی و مهندسی
4. عضویت در شرکت مدیریت صادارت فنی و مهندسی و سرمایه گذاری خارجی
5. عضویت در انجمن صادر کنندگان صنعتی، معدنی و خدمات مهندسی
6. عضویت در کانون طراحی و مهندسی و مونتاژ
7. عضویت در انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو
8. عضویت در انجمن تخصصی و مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن
9. عضویت در انجمن مهندسی و نظام مهندسی
10. عضویت و شرکت در دوره های آموزشی، سمینارها و کنفرانس های داخلی و خارجی جهت بروزرسانی تخصص.
امکانات:
شرکت راد دار دارای امکانات سخت افزار، نرم افزار، پرسنل متخصص، دفتر مرکزی، کارخانه و فروشگاه (با مالکیت خصوصی شرکت) به صورت سهامی خاص می باشد.
موضوع فعالیت شرکت:
1. شیرآلات صنعتی جهت صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در سایزها و مدل های مختلف اعم از دستی و اتوماتیک
2. لوازم کنترل، اندازه گیری، سنجش و نشان دهنده
3. پمپ های صنعتی
4. مشعل های صنعتی
5. تجهیزات جهت صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
دیارتمان تولید:
پس از کسب موافقت وزارت صنایع و تجهیز کارخانه اقدام به طراحی و تولید موارد ذیل نمود:
 شیرآلات صنعتی دستی و اتوماتیک.
بر اساس سفارش تولید جهت صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و دیگ های بخار بمنظور کارخانه جات لاستیک سازی، صنایع کاغذ، شیمیایی، بهداشتی، سیمان، ذوب آهن، نیروگاهی براساس استاندارد علمی-جهانی DIN-B.S-API در آلیاژهای برنر، چدن، فولاد و استنلس استیل
بخش طراحی :
مجهز به کامپیوتر، پلاتر و پرینتر می باشد. مهندسین و متخصصین با تجربه ابتدا قطعه را بررسی نموده سپس بر اساس استانداردهای طراحی و تدوین متد و روش، تولید می نمایند.
بخش تولید :
مجهز به انواع ماشین های مدرن براده برداری CNC و ابزار کارگاهی و ماشین آلات مخصوص بوده که همگی آن ها وظیفه تولید قطعات کلیدی را به عهده دارند و الباقی قطعات اعم از ریخته گری و ماشینکاری قطعات در مجموع واحدهای اقماری تولید و پس از تایید کنترل کیفی مجموعه قطعات به صورت یک واحد محصول مونتاژ می گردد.
تست، نمونه گیری و کنترل کیفی در کلیه مراحل تولید دنبال می گردد و تا حصول اطمینان از کیفیت قطعات اجازه ورود به مرحله بعدی داده نمی شود.
در مرحله بعد محصول ساخته شده براساس استاندارد، تست هیدروستاتیک شده و سپس لیک تست انجام می گیرد و آماده بسته بندی می گردد.
خدمات پس از فروش :
با توجه به این که تولیدات این شرکت به مدت یک سال گارانتی و به مدت 5 سال وارانتی می باشد، مسئولین خدمات پس از فروش با پیگیری و نظر خواهی از مشتریان در خصوص کیفیت، زمان بندی تولید، تحویل به موقع و ارائه خدمات گارانتی و وارانتی تا حصول اطمینان 100٪ از رضایت مشتری کار را دنبال می کنند.
Main Product List
1. BRONZE WATER GAUGE VALVE
2. STAINLESS STEEL WATER GAUGE
3. BRONZE BLOW DOWN VALVE
4. BRONZE PARALLEL SLIDE BLOW DOWN VALVES
5. CHECK FEED VALVES
6. STOP VALVES
7. SEQUENCE VALVE
8. BRONZE SAFTY & RELIDE VALVES
9. SAFTY ONE & DOUBLE SPRING VALVE
10. SIDE GLASS
11. GAUGE GLASS TRANSPARENT & REFLEX
12. LEVEL CONTROL
13. MAGNETIC LEVEL GAUGE
14. LEVEL GAUGE
15. SPECIAL VALVE
16. STRAINER
17. CHECK NON-RETURN VALVE
18. TERMODINAMIC STEAM TRAP
19. BLANCED PRESSURE STEAM TRAPS
20. THERMOSTATIC STEAM TRAP
21. FLOOT & THERMOSTATIC STEAM TRAP
22. PRESSURE REDUCING VALVE
23. MULTISTAGE PUMP
24. CIRCULATOR PUMP
25. BURNER PERSSURE JET
26. BURNER ROTARY CUP